Uwaga!!! Zbiórka uczestników wycieczki "Polski Rzym - kultura, historia, legenda " 21 sierpnia o godz. 5:45 w sali naszego Ośrodka. Wyjazd 6:00. Do zobaczenia!

Coroczna Wigilia Seniorów

16 grudnia 2017, w naszym Ośrodku, odbyło się coroczne Wigilijne Spotkanie Seniorów. Obowiązkowym punktem każdej Wigilii Seniorów, jest występ "Piątniczan", którzy wyśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Świąteczne życzenia przekazywali zebranym gościom m.in. gospodarz Gminy Piątnica - Wójt Krzysztof Kozicki oraz Szczepan Dobecki – Proboszcz Parafii Piątnica.
Dla nas, jak i dla wielu naszych gości, spotkanie to ma szczególny charakter. Jest to jedna z nielicznych okazji w roku, gdzie mogą spotkać w jednym czasie wszyscy, którzy związani byli z naszym Ośrodkiem poprzez działalność kulturalną, społeczną lub towarzyską.
Do wszystkich złożonych życzeń, które składali sobie zebrani na sali goście, my również dołączamy swoje, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosły ze sobą wiele radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

• Świetlica Wiejska w Drozdowie
  • Świetlica Wiejska w Murawach