"Kino na murawie" - rozpoczynamy realizację lokalnych inicjatyw

Rozpoczynamy realizację inicjatyw zgłoszonych przez mieszkańców gminy Piątnica w ramach projektu „Klamra kultury”.

Naszą przygodę z lokalnymi inicjatywami zaczynamy w Górkach Sypniewo, gdzie w najbliższą sobotę (19.09.2020 r.) zaprosimy wszystkich mieszkańców naszej gminy na „Kino na murawie”, którego organizatorem jest grupa nieformalna pn. „Nasze górki”.

Sobotnie spotkanie z filmem rozpoczynamy o godz. 19:00, a tuż przed projekcją w odpowiedni filmowy klimat wprowadzi Państwa filmoznawca i showman pan Marcin Skorek.

Wstęp wolny!!!

Z uwagi na to, że wrześniowe wieczory bywają już chłodne zalecamy zabranie ze sobą ciepłych ubrań.

Organizatorzy zapewniają gorący napój i popcorn. Istnieje również możliwość obejrzenia filmu z samochodu (transmisja ścieżki dźwiękowej falami radiowymi)