Uwaga!!! Zbiórka uczestników wycieczki "Polski Rzym - kultura, historia, legenda " 21 sierpnia o godz. 5:45 w sali naszego Ośrodka. Wyjazd 6:00. Do zobaczenia!

Walentynki - lirycznie

"Matematyk o artystycznej duszy. Artysta, mieszkający na stałe w Łomży, w swoich folkowo-lirycznych kompozycjach zawiera najważniejsze sfery ludzkiego życia. Muzyka Roberta to pasja tworzenia, radość życia i dojrzałość, ubrana w subtelny męski wokal oraz lekkie i ujmujące brzmienie gitary klasycznej. Piosenki tego wokalisty zaistniały w wielu krajowych stacjach radiowych między innymi Radio Nadzieja 103,6 FM, Radio Rzeszów, Radio Białystok, Radio Zachód, Radio Aspekt, Programie 3 Polskiego Radia. Prawdziwa uczta dla fanów kameralnej i niebanalnej sztuki muzycznej. We wrześniu 2015 roku wydał swoją pierwsza autorską płytę, w roku 2018 ma ukazać druga autorska płyta Roberta."

Z radością zapraszamy mieszkańców naszej gminy na liryczny koncert rodowitego piątniczanina - Roberta Cichowicza z zespołem.

Wejście na recital jest darmowe, jednak tylko za okazaniem wejściówek, które w zasadzie wszystkie już rozdaliśmy. Miło nam, że to wydarzenie cieszy się takim zainteresowaniem.

Do zobaczenia.

• Świetlica Wiejska w Drozdowie