Menu
ul. Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna 86 216 44 34 gok@gokpiatnica.pl
Urząd Gminy Piątnica

Z cyklu „Znani i lubiani” - Artur Barciś!

Kontynuując cykl rozpoczętych spotkań z najwybitniejszymi artystami polskich scen teatru, estrady i kabaretu, oraz osobowościami ze świata kultury i mediów, zapraszamy na solowy występ, jednego z najpopularniejszych polskich aktorów - Artura Barcisia!

Naszego gościa przedstawiać nie trzeba, ale przypomnijmy tylko kilka wybranych tytułów produkcji filmowych w których zagrał: „Ballada o Januszku”, „Człowiek z żelaza”, „Ostatni prom”, „Ucieczka z kina Wolność”, „Historie miłosne”. Młodsi widzowie, zapamiętali aktora z roli Tadeusza Norka z serialu „Miodowe lata” oraz Arkadiusza Czerepacha z serialu „Ranczo”. Wystarczy jeszcze wymienić reżyserów z którymi współpracował m.in.: Agnieszka Holland, Andrzej Wajda, Krzysztof Kieślowski, Juliusz Machulski, Jerzy Stuhr, Jerzy Skolimowski czy Krzysztof Zanussi, aby uświadomić sobie jak wielkim dorobkiem artystycznym aktor może się poszczycić.
Na scenie naszego Ośrodka, artysta zaprezentuje swój autorski program „Artur Barciś Show”.

„Solowy występ popularnego aktora. Artysta, w sobie właściwy sposób nawiązuje niezwykły kontakt z publicznością opowiadając anegdoty o swojej zabawnej drodze do aktorstwa. Zaprasza za kulisy teatru i planu filmowego opowiadając o tremie, dykcji, różnego rodzaju „sypkach”, czyli aktorskich wpadkach, oraz dowcipach jakie aktorzy robią sobie na scenie. Wszystko to jest opatrzone, w mistrzowski sposób wykonywanymi piosenkami. „Artur Barciś Show”, to pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym i bardzo lubianym aktorem.”

Bilety w cenie 15 zł (20 zł w dniu występu) do nabycia od najbliższego wtorku (24 kwietnia) w naszym Ośrodku. Nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej i internetowej. Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy! Środa, 16 maja 2018 r. godz.18:30, sala Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy, ul. Szkolna 25.

Powrót do strony głównej

 • Kalendarz Imprez
 • Ogłoszenia
 • Konkursy
 • Projekty
 • Wynajem / usługi
 • Kontakt
 • Gminny Ośrodek Kultury Piątnica

  ul. Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna

  86 216 44 34

  gok@gokpiatnica.pl

  © 2019 gokpiatnica.pl / Polityka prywatności i Cookies