Artur Barciś Show!

W środowy wieczór (16 maja 2018) w naszym Ośrodku, odbyło się wyczekiwane przez wielu miłośników filmu i teatru, wyjątkowe spotkanie z jednym z najpopularniejszych polskich aktorów - Arturem Barcisiem.
Ci, którzy postanowili ten wieczór spędzić razem z naszym gościem, na pewno się nie zawiedli.
Swą otwartością, skromnością oraz ogromnym talentem, artysta urzekł piątnicką publiczność. A my, zasłyszanymi komentarzami: „Fantastyczny aktor”, „Świetny jest”, „Super występ”, pozwolimy sobie podsumować to artystyczne wydarzenie.

Było to drugie spotkanie, z rozpoczętego w zeszłym roku cyklu spotkań z wybitnymi osobowościami świata kultury pn. „Znani i lubiani”.

I jeszcze jedno. Spełniamy prośbę artysty i przekazujemy serdeczne i gorące pozdrowienia wszystkim, którzy go nie lubią ;-)

• Świetlica Wiejska w Drozdowie
  • Świetlica Wiejska w Murawach