Menu
Urząd Gminy Piątnica
W dniach 20-23 września Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy jest nieczynny.
Realizacja projektu "Podróże po kulturze - historia, tradycja, sztuka" - wyjazd do Lublina i okolic.
Za utrudnienia przepraszamy.

Kolejne spotkanie z cyklu „Znani i lubiani”!

Przypomnimy, że dotychczas w ramach spotkań gościliśmy: aktorkę Katarzynę Żak, aktora Artura Barcisia oraz satyryka Krzysztofa Daukszewicza. Tym razem zapraszamy na spotkanie z wybitną gwiazdą filmową i teatralną - Hanną Śleszyńską.
Aktorka jest absolwentką warszawskiej PWST, którą ukończyła w1982 roku. Zadebiutowała w „Niebie zawiedzionych” Bertolta Bracheta na deskach Teatru Ateneum. Obecnie jest aktorką wielu teatrów warszawskich m.in. Teatru Kamienica, Teatru 6 Piętro, Teatru Capitol, Teatru Kwadrat oraz Teatru Syrena. Wielbiciele filmów znają artystkę m.in. z takich produkcji jak: „Boża podszewka”, „Tygrysy Europy”, „Awantura o Basię”, „Daleko od noszy” czy też „Rodzina zastępcza”. Wspomnieć należy również rolę w kultowym „Kabarecie Olgi Lipińskiej”, w którym zagrała m.in. z Markiem Konradem, Janem Kobuszewskim, Januszem Gajosem, Januszem Rewińskim, Dorotą Furman. Otrzymała wiele nagród m.in. „Prometeusza” za osiągnięcia w sztuce estradowej oraz „Nagrody Publiczności” w VII Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. W swojej kolekcji posiada również I Nagrodę Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W 2005 roku była również uczestniczką programu „Taniec z gwiazdami”.

A już 16 maja, o godz. 18:30, Hanna Śleszyńska wystąpi na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy! Artystce towarzyszyć będzie pianista - Wojciech Kaleta.

Bilety w cenie 30 zł (40 zł w dniu koncertu) do nabycia w naszym Ośrodku.
Gorąco zapraszamy.

Fragment recitalu Hanny Śleszyńskiej w Piwnicy pod Baranami


GALERIA

Powrót do strony głównej

© 2019 gokpiatnica.pl / Polityka prywatności i Cookies