Menu
Urząd Gminy Piątnica
W dniach 20-23 września Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy jest nieczynny.
Realizacja projektu "Podróże po kulturze - historia, tradycja, sztuka" - wyjazd do Lublina i okolic.
Za utrudnienia przepraszamy.

Hanna Śleszyńska - recital przez wielkie "R"

O wielkim talencie wokalnym jak i aktorskim oraz o przesympatycznej osobowości naszego specjalnego gościa przekonali się wszyscy, którzy postanowili skorzystać z propozycji kulturalnej jaką przygotowaliśmy na wczorajszy wieczór. A było to, wyjątkowe spotkanie z gwiazdą estradową i aktorką - Hanną Śleszyńską!

Przy akompaniamencie Wojciecha Kalety, znanego m.in. formacji „Tercet czyli Kwartet”, artystka zaprezentowała swoje wersje piosenek m.in. „New York, New York”, „Mama Morton” z musicalu „Chicago”, „Criminale Tango”, „Portofino”, oraz zaśpiewała piosenki z tekstami Wojciecha Młynarskiego, Adama Nowaka, Jonasza Kofty, Ewy Demarczyk, a nawet usłyszeliśmy fragment spektaklu pt. „Kobieta pierwotna”.
Nie będziemy opisywać emocji jakie towarzyszyły widzom oraz atmosfery jaką artystka stworzyła w trakcie prawie półtoragodzinnego występu, powiemy tylko jedno, nie zauważyliśmy nikogo spośród widzów, który miał by wątpliwości co do podjętej decyzji o swym uczestnictwu w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Dziękujemy Pani Hani za niezapomniany wieczór!

Jeśli ktoś ma ochotę podzielić się z artystką wrażeniami z wczorajszego spotkania, może to uczyńić tu.


GALERIA

Powrót do strony głównej

© 2019 gokpiatnica.pl / Polityka prywatności i Cookies