Wszystkich zainteresowanych wyjazdem do Opery i Filharmonii Podlaskiej na sztukę baletową w wykonaniu Royal Russian Ballet pt. "Jezioro Łabędzie", informujemy,
że zapisy przyjmujemy tylko do 22 września. Bilety w cenie 120 zł - 140 zł. Przejazd gratis!!!

,,Podwórko – Reaktywacja” - ciąg dalszy

Po pierwszych Konsultacjach Międzypokoleniowych nadeszła pora na uporządkowanie i spisanie nowo poznanych gier i zabaw podwórkowych. Uczestniczki projektu we wtorek 26 czerwca spotkały się w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy i skonfrontowały ze sobą materiały jakie zebrały podczas wywiadów z dorosłymi i seniorami. Udało nam się odnaleźć takie gry jak:

• Klasy

• Piekło – Niebo

• Pikora

• Pieniążek, oraz wiele innych

Po tak owocnych zajęciach z niecierpliwością czekamy na nowe gry, które mamy nadzieję odkryć na kolejnych Konsultacjach Międzypokoleniowych w czwartek 28 czerwca o godz. 18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Murawach.

I.G.