W dniach 20-23 września Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy jest nieczynny.
Realizacja projektu "Podróże po kulturze - historia, tradycja, sztuka" - wyjazd do Lublina i okolic.
Za utrudnienia przepraszamy.

Wiemy już w co bawili się mieszkańcy Muraw.

Nasz mini leksykon gier i zabaw podwórkowych po czwartkowych Konsultacjach Międzypokoleniowych wzbogacił się o kolejne pozycję. Tym razem z grupą projektu ,,Podwórko - Reaktywacja” odwiedziliśmy Świetlicę Wiejską w Murawach, gdzie starsi mieszkańcy tej miejscowości z entuzjazmem dzielili się swoimi wspomnieniami. Wiele z podanych zabaw przedstawione zostały już na poprzednich konsultacjach, ale znalazły się też takie o których nasi poszukiwacze dowiedzieli się po raz pierwszy m.in. „ciupy” czy „bieg z fajerką”.
Ciekawe jakie „perełki” odkryjemy podczas kolejnych konsultacji, które odbędą się w Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie w środę 18.07 o godz. 18:00.

I.G.