Wszystkim uczestnikom wyjazdu do Opery i Filharmonii Podlaskiej na sztukę baletową w wykonaniu Royal Russian Ballet pt. "Jezioro Łabędzie"
przypominamy - zbiórka w sali GOK-u 22 października br. o godz. 15:30. Zabieramy ze sobą bilety!

"Bliżej Kultury - Bliżej Siebie" - Zaczynamy!

Pomimo, iż do wakacji pozostało jeszcze kilkanaście dni, to już teraz ponad czterdziestoosobowa grupa uczestników naszego projektu pn. „Bliżej kultury – bliżej siebie”, poczuło przedsmak wakacyjnych podróży. Mowa oczywiście o pierwszym tematycznym wyjeździe do Trójmiasta pod hasłem „Polska wczoraj i dziś”. Zgodnie z tematem wycieczki, postanowiliśmy odwiedzić miejsca w których odgrywały się kluczowe wydarzenia dla historii Polski, topowe miejsca turystyczne, instytucje muzealne oraz „wisienka na wyjazdowym torcie” - Teatr Muzyczny w Gdyni im. Danuty Baduszkowej, z musicalem "Piotruś Pan"