Uwaga!!! Zbiórka uczestników wycieczki "Polski Rzym - kultura, historia, legenda " 21 sierpnia o godz. 5:45 w sali naszego Ośrodka. Wyjazd 6:00. Do zobaczenia!

"Bliżej Kultury - Bliżej Siebie" - Zaczynamy!

Pomimo, iż do wakacji pozostało jeszcze kilkanaście dni, to już teraz ponad czterdziestoosobowa grupa uczestników naszego projektu pn. „Bliżej kultury – bliżej siebie”, poczuło przedsmak wakacyjnych podróży. Mowa oczywiście o pierwszym tematycznym wyjeździe do Trójmiasta pod hasłem „Polska wczoraj i dziś”. Zgodnie z tematem wycieczki, postanowiliśmy odwiedzić miejsca w których odgrywały się kluczowe wydarzenia dla historii Polski, topowe miejsca turystyczne, instytucje muzealne oraz „wisienka na wyjazdowym torcie” - Teatr Muzyczny w Gdyni im. Danuty Baduszkowej, z musicalem "Piotruś Pan"

• Świetlica Wiejska w Drozdowie
  • Świetlica Wiejska w Murawach