Adam Snopek Show Przy Fortepianie w programie „Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło”.
miejsce: GOK Piątnica, ul. Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna

"FERIADA 2024" - czas na ferie z GOKiem

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w „FERIADZIE 2024” czyli cyklu wydarzeń zorganizowanych przez nasz Ośrodek z okazji nadchodzących ferii zimowych.

Co prawda, program FERIADY jest jeszcze doprecyzowywany, jednak kilka istotnych informacji już możemy przekazać.
Na pierwszy tydzień - FERIADA 2024, przygotowaliśmy zajęcia w siedzibie naszego ośrodka oraz „wypady” poza Piątnicę. Na miejscu, odbędą się animacje kulturalne, gry i zabawy sportowe, zajęcia kulinarne oraz plastyczne. W Łomży, odwiedzimy Teatr Lalki i Aktora, Park Wodny, Kino Helios, Park Trampolin JUMP6, Strefę Odkrywania Wyobraźni i Aktywności SOWA oraz lodowisko Biały Orlik. A jeśli pogoda dopisze, zaprosimy na kulig (opcjonalnie bryczka) wraz z ogniskiem z kiełbaskami; to w Gospodarstwie Agroturystycznym „Dzika Jabłoń” w Rogienicach Wielkich.
Koszt udziału 180 zł/os. Program przeznaczony dla uczestników od ósmego roku życia.
Uwaga! Ze względu na zróżnicowany program FERIADY, godziny rozpoczęcia (planowana 10:00) i zakończenia zajęć, każdego dnia mogą być inne.

Drugi tydzień, to dwie całodniowe wycieczki.
Pierwsza: 30 stycznia do Białegostoku z parkiem trampolin, lodowiskiem i kinem. Koszt wyjazdu to 100 zł za osobę! Wyjazd 9:30. Wycieczka przeznaczona dla uczestników od dziewiątego roku życia.

Druga wycieczka, to rodzinny!!! wyjazd do Warszawy. Oznacza to, że oprócz dzieci i młodzieży może, a nawet powinien uczestniczyć rodzic bądź opiekun np. babcia lub dziadek! A co w stolicy? Odkryjemy ciekawe miejsca Stadionu Narodowego, w Teatrze RAMPA obejrzymy musical familijny pt. „Tajemniczy ogród”, zwiedzimy Stare Miasto, a na deser, w „Muzeum Świat Iluzji” sprawdzimy czy to co widzimy, jest naprawdę tym co widzimy. To będzie mocny akcent naszej wizyty w Warszawie.
Wyjazd (piątek) 2.02.2024 o godz. 8:00. Koszt udziału w wycieczce: 160 zł /os!

Szczegółowy program FERIADY 2024 podamy już niebawem.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.
Chętnych zapraszamy do naszego ośrodka w celu wypełnienia i złożenia niezbędnych dokumentów (do pobrania poniżej). Opłatę za udział w wydarzeniach można dokonać w naszym ośrodku lub przelewem.

W tytule przelewu prosimy wpisać nazwę wydarzenia oraz imię i nazwisko uczestnika, np.

• „FERIADA - Anna Nowak”

• „Warszawa – Jan i Barbara Kowalscy”

• „Białystok - Paweł Nowak”

• „FERIADA i Białystok – Adam Kowalski”