Adam Snopek Show Przy Fortepianie w programie „Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło”.
miejsce: GOK Piątnica, ul. Szkolna 25, 18-421 Piątnica Poduchowna

Kolędowanie Piątniczan

Zespół Piątniczanie - występ w kościele parafialnym w Piątnicy. Trzech Króli - 2024.

6. stycznia 2024 r. na zaproszenie proboszcza parafii Piątnica ks. kan mgr Szczepana Dobeckiego, Zespół Piątniczanie, ponownie miał zaszczyt i przyjemność wystąpić podczas Uroczystości Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Gorąco dziękujemy za zaproszenie, szczere słowa uznania oraz docenienie efektów pracy zespołu.
W tym dniu, Piątniczanie uczestniczyli również w koncercie bożonarodzeniowym pt. „Wspólne kolędowanie u św. Brunona” w kościele parafialnym św. Brunona z Kwerfurtu Biskupa i Męczennika w Łomży.
Organizatorom koncertu dziękujemy za zaproszenie i życzymy kolejnych, tak ciekawych i udanych wydarzeń artystycznych.

Przy okazji, zapraszamy serdecznie wszystkich którzy kochają śpiewać, mają zdolności wokalne i pragną dzielić swoją miłość do muzyki z innymi do wstąpienia w szeregi Piątniczan. Zapraszamy!

Kolędowanie Piątniczan